20 Nisan 2013 Cumartesi

NE YORULMUŞUM AMA...

Ne yorulmuşum ama,  o günden beri kendime gelemedim...  Öncelikle herşeyi ben yapmalıyım dedim, ama demez olaydım,  çooook zaman aldı, bir dahaki yıl herşeyi hazır yapacağım. Hatta evde olsun dedim, eşim olmaz cafede  yapalım dedi;  iyi ki onu dinlemişim, yoksa şimdi size buradan sesleniyor olamazdım.  Yukarıdaki resim, oturdum kendim yaptım.  Ne deniyordu, DIY... Fakat parti sonrası çekilmiş bir resim, o yüzden deforme olmuş durumda. Kartonlar Ikea'nın  hediye paketi diye satılan  ürünü;  harfleri de şablonla keserek yaptım; beyazlar ise, hani bardakların altına koyuyoruz ya, kağıt dantelimsi, o  işte. 
Bu da huysuz kızım. Bir tane foto yok, hiç yerinde durmadı, kimse ile muhatap olmadı; son dişleri çıkıyor, ama çok yavaş çıktığı için hep bir huysuzluk durumu var. Eee biraz yaramaz da. Kıyafetimiz C&A'den.  Herşey de Hello Kitty olmalı...

Kurabiyeler  her zamanki gibi benim  eserim. Şeker hamurunu sevmememe rağmen,  mecbur yapılıyor.  Pastayı kendim yapmadım, hazır, ama şeker hamurlu değil. Bildiğiniz kremalı klasik bir pasta, üzerine Hello Kitty resmi basıldı.
Magnetları kendim yapmak istemedim; terzi kendi söküğünü dikemez hesabı, bu defa hazır olsun dedim. "http://www.fotomagnet.net" adresinden sipariş verdik. 24 saatte elimize ulaştı, çok şaşırdım bu kadar kısa zamanda gelmesine. Çok güzeldi, üstelik  fiyatları da çok uygun ve ayrıca tamamen siz tasarlıyorsunuz.   Kesinlikle tavsiye ederim.
Veeee bir de o kadar yorgunluğun üzerine, kalktım İstanbul'a hecka ile 7. blog yazarları
blog buluşmasına gittim.  Diğer buluşmalar sanki daha hareketliydi yada ben bu defa çok sıkılgandım. unutmadan  söylemeliyim  buradan emeği geçen tüm arkadaşlarımıza sponsorlara teşekkür ediyorum Fotoğraftaki arkadaşlarım zaten Bursalı bloggerlar;  ben sadece bu buluşmada  Derya ile tanıştım, dahaa önce tanışma fırsatım olmamıştı, tanıştığıma da çooook memnunum. Bu arada  Derya arkadaşımızın  4 Mayısta  düzenleyeceği  buluşmaya herkesi bekliyoruz. Başvuru için deryayla.blogspot.com" adresine bakabilirizsiniz.

4 Nisan 2013 Perşembe

İZCİ GİBİYİM GİBİ GİBİYİM ....

 ÇOOOOK YORGUNUM KIZIMIN DOĞUM GÜNÜ FENA YORDU  BİRAZDA  BAHAR YORGUNLUĞU ÇARPTI.  NEDEN ÇARPAR Kİ BEN NE BAHAR SEVERİM, NE YAZI  AMA YILIN 12 AYI GRİP OLURUM BAĞIŞIKLIĞIM ÇOK ZAYIF. AMA NEDENDİR BİLMEM HEP  ŞEHİR DIŞINA ÇIKACAĞIM ZAMAN GRİP OLURUM, VE BU HAFTA SONU  7. BLOG YAZARLARI TOPLANTISINA KATILACAĞIM BURSADAN KATILIYORUM  GEÇEN SENE YİNE KATILMIŞTIM.VE NE BÜYÜK TESADÜFTÜR Kİ YİNE HASTAYIM ÖLÜYORUM AMA SÖZ VERDİM  MUTLAKA GİDECEĞİM . HAVA ŞARTLARI BENİM ŞARTLARIM YOLLAR MESAFELER  HİÇ FARKETMİYOR HER  KOŞULDA İZCİ GİBİ  HAZIRIM  KÜÇÜKKEN İZCİYDİM ORADAN KALMA BU HUYLAR  HERHALDE.HATTA OBA BAŞIYDIM  BİR DE BENDEN KÜÇÜK BÜYÜK SINIFLAR LİDERİM DİYE PEŞİMDE DOLAŞIRDI . NE UTANIRDIM  YOLDA GÖRSELER SELAM VERİRLERDİ  ,OYSAKİ BEN ÇOK İÇİNE KAPANIK BİR ÇOCUKTUM  SORUMLULUK ALMAK HİÇ BANA GÖRE DEĞİLDİ NASIL OLDU DA KABUL ETMİŞİM İLGİNÇ  ANNEMİN ISRARI İLE İZCİ OLMUŞTUM  EMİR BÜYÜK YERDEN:)))  SONRA SİZE KAMP MACERALARIMI ANLATIRIM
NEYSE UMARIM TANIŞAMADIĞIM ARKADAŞLARLA TANIŞMA FIRSATI BULURUM  HAFTA SONU GÖRÜŞMEK ÜZERE ...