13 Ocak 2012 Cuma

İŞTE GELDİM BURADAYIMMMM...!!!O KADAR UZUN ZAMAN OLMUŞ Kİ, EN SON VİYANA'DAN REHA MUHTAR GİBİ BİLDİRMİŞİM. VİYANA'DA 1 HAFTA KALDIM, AMA GEZMEKTEN O KADAR YORULMUŞUM Kİ, HENÜZ YORGUNLUĞUMU ATAMAMIŞIM. BLOGA HİÇBİR ŞEY  EKLEYEMEMİŞİM. TATİL DÖNÜŞÜ, KIZIMIN BEN YOKKEN ÇOK HASTA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM. GELDİKTEN SONRA MAŞALLAH HİÇBİR ŞEYİ KALMADIĞI GİBİ, 2012'DE BAMBAŞKA BİR BEBEK OLARAK KARŞIMIZA ÇIKTI. GEÇMİŞTE YEMEK YEMEYEN ÇOCUK, ARTIK NE BULURSA YEMEK İSTİYOR VE DUR DURAK BİLMİYOR. GEÇEN GÜN ODADAN KAÇIRMAK ZORUNDA KALDIK. NEDENİ ÇEKİRDEK ÇİTLEMEK İSTİYORMUŞ. BİR DİĞER DEĞİŞİKLİK İSE  BANYO YAPMAK İSTEMİYOR. OYSAKİ HİÇ SES ÇIKARMADAN SORUNSUZ YIKIYORDUM ÖNCELERİ. ARTIK SÜREKLİ  BIDI  BIDI HALİNDE VE İLK DİŞİ DE ÇIKMAK ÜZERE. YAKINDA KUTLAMALARA BAŞLARIZ.
TATİL BİTTİ KENDİMİ YİNE  ALIŞVERİŞE ATTIM.  PENTİ'DE  %50 İNDİRİM VAR,  KAÇIRMAYIN. ÇOK GÜZEL ŞEYLER VAR. İLK OLARAK BUNLARI ALDIM. YİNE GİTMEYİ PLANLIYORUM. BİR DE TCHİBO'DAN ALDIĞIM EKMEK SEPETİ VAR.  ANCAK ONUN RESMİNİ ÇEKEMEDİM. HEMEN KALDIRDIM ÇÜNKÜ. BU ARALAR TAŞINMAYI PLANLIYORUM, UYGUN KİRALIK BİR EV BULDUĞUM ZAMAN. ALDIĞIM HERŞEYİ SAKLIYORUM YENİ EVİME DİYE. KENDİME ÇEYİZ DİZİYORUM :))) DAHA YAZACAK O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ. DAHA VİYANA'DAN ALDIKLARIM VE TATİLİMDEN BAHSETMEDİM. KISMETSE BİR SONRAKİNE.  KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKINNNN...

1 yorum:

  1. Merhaba çoraplarını çok beğendim yeni fikirler verdi bana:)) Bebeğinin iştahının açılmasına çok sevindim.Bende yeni bir ev almayı planlıyorum ve tablolar işliyorum,eşyalar biriktiriyorum,çeyiz diziyorum sözü çok hoşuma gitti,sevgilerimle:))

    YanıtlaSil