22 Eylül 2013 Pazar

Instagram İcat Oldu, Blog Düzenim Bozuldu

Ne kadar uzun zaman olmuş yazmayalı (Hoş, bu ifadeyi bile yazmayalı uzun zaman olmuş). Ama sormayın. Instagram'a  takıldığımdan beri buralara uğrayamaz oldum.  Başta, Instagram'a inatla hesap açmıyordum; fakat sonra, hadi bir ben kaldım açayım dedim. Aman kendimi alamadım. Umarım bloğuma daha fazla vakit ayırmayı ihmal etmem; çünkü  burayı daha çok seviyorum.
Neyse, en son size Didim tatiliden bahsetmiştim. Oradan da Antalya Manavgat'a gittik. Ama o ne hava! Bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum, nefes alamadım. Yine de denizi çok güzeldi. Daha sonra  kısa bir Karadeniz turuna çıktık.  Ancak bu gezimizin bir nedeni vardı, daha sonra size bundan bahsederim kısmetse. Yani leyleği havada görmek değil, kendim leylek oldum. Oradan da ayagımın tozu ile moda bloggerı arkadaşlarla buluşmaya katıldım. Hepsi ile tanıştığıma çok mutlu oldum: çıtır kızlar ve tombul kuşun buluşmasından bir kare paylaşıyorum  sizlerle.


Daha sonra Güllüoğlu'ndan gelen davet üzerine tekrar bir buluşmaya katıldım. Bu defa sohbetin yanı sıra poğaca yapımına katıldık. Bizimle poğaça yapmanın sırlarını paylaşan Fatih Güllü'ye ve workshopu düzenleyen Canan Bozkurt'a tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. 


 Eğer siz de poğaça lezzetini denemek isterseniz, buyrun tarifi burada. Size kolay gelsin.
1 kg un
600 gr yağ
50 gr şanti
60 gr şeker
25 gr tuz
200 cc su
40 gr maya

 En kısa zamanda görüşelim. Ben buradayım beklerim diyorum, ama ortadan kaybolan benim biliyorum. Sööööz bak buradayım...

1 yorum:

  1. blogda olalım.. blogda kalalım.. bunun için gayret edelim elbirliği ile olurmu? bloglarımızı sosyal paylaşım sayfalarına yedirmeyelim!

    YanıtlaSil