17 Ekim 2013 Perşembe

BURSALI BLOGGERLAR OLARAK BİZ YİNE BULUŞTUK

Bursalı bloggerlar olarak biz yine buluştuk.  Açıkcası kendimi onlara daha yakın hissettiğimi söylemeden geçemeyeceğim.  Seviyorum sizi kızlar. O kadar keyifli saatler geçirdim  ki, herkesi dinleme ve duyabilme fırsatım oldu. Sohbete pek yabancı kalmadım. Herşey o kadar güzel organize edilmişti ki (Tabii, kozmetiğe ilgi duymamın da bunda etkisi var, herşey çok güzeldi).
Buradan  
ne kadar teşekkür etsek azdır. Saatler öncesinden gelip bizim için hazırlık yapmışlar. Tekrar emeğinize sağlık kızlar diyorum.
 
Veeee bizi  o gün ağırladıkları ve  lezzetli ikramları için Benzin Cafe'ye  çoook teşekkür ediyorum. O nasıl güzel bir cup cake'ydi öyle, hala rüyalarımı süslüyor.
 Biacayip.com'a (Baggu Çanta) kullanışlı sırt çantası için teşekkürler. Gercekten kurtarıcı bir ürün. Test edildi, onaylandı bile.

Altıncıcadde.com'a porselen kaseler için  teşekkür ediyorum.
 
 Dermomarket.com'a değerli hediyeleri için çoook teşekkürler. O minik ruj, dolgunlaştırıcı etkisine sahipmiş. Hafif mentollü. Ben beğendim; diğerlerini de denedikçe bahsedeceğim.

Mikro-gen'e, Revigen ve Acnecinamide ürünleri için  teşekkürler.

  Bebak'a teşekkürlerimi sunuyorum; ki zaten kullandığım ve çok memnun oldugum bir üründü.


Essence'a gönderdiği stand için  teşekkürler. Ne kadar Essence'dan  Bursa olarak mahrum olsak da, en kısa zamanda Bursa'ya bekliyoruz.
 
 Yummy Küpe'ye cupcake yüzük için  coook tşekkürler. Kutuyu ilk gördüğümde bir çığık attım. Beğenmek mi? Bayıldım! Nasıl tatlı, ama yerim ben bunu yerim...


Pastel'e şirin kutusunda gönderdiği bu güzel ürünler için  çoook teşekkürler.  Pastel severek kullandığım bir marka. Hepsini beğendim.
 
 Otacı'ya Argan serisi sabunu ve el & vücut kremi için çoook teşekkürler. Kremi denedim,  gerçekten muhteşem. Tavsiye edilir.

 Dore Çorap'a hediye çorapları için çoook teşekkürler.

 Durance'e bu güzel ürünleri için teşekkürler.  O minik sabunlara insan kıyamaz ki...

 Sevimli Tatlar
Mimarca Lezzetler'e I Love My Blog kurabiyeleri için çook teşekkürler. 

 Apolena'ya şirin mi şirin çantası için çoook teşekkürler.  Matruşka çoook tatlısın. Siteyi ziyaret de ettim. Birçok şeyi gözüme kestirdim. Size de mutlaka ziyaret etmenizi öneririm.


Cook'a doğaya dost ürünleri için çoook teşekkürler. Beni kağıt  kesme derdinden kurtardınız.  Pek bir sevindim.
 
 Pınar'a kahvaltının bastacı  ürünleri için teşekkür ediyorum. Pınar Beyaz, senin yerin bende zaten ayrı.
 


Melisle Tam Tadında ve Berrak'a hediyeleri için teşekkürler.
 
 Dr. Oetker'e bu lezzet paketi için teşekkür ediyorum. Beni benden alıyorsunuz, ne diyeyim.

 Sinangil'e çeşit çeşit ürünleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Fındık aromalıyı denememiştim. Deneyince hemen yazacağım.
 Selva'ya bu güzel paketi için teşekkürler. Bir de 3 dk makarna vardı, ama gerçekten 3 dk'da oldu bitti. Çok da lezzetliydi.


3M'e Scotch Brite Command'a teşekkürler. Severek kullandığım ürünler.  Ama Command'ı ilk defa denedim.  Bulduğunuz yerde alın derim.

İziwash'a bu güzel ürünleri için teşekkürler. Özellikle gümüş parlatma bezi, sen harikasın.  Kesinlikle tavsiye edilir.
 
 
 
 Johnson's Baby'e   teşekkürler. Severek kullandığımız bir marka olduğu için,  kızımın kendisinin  zannederek alıp kaçması görülmeye değerdi. 

1 yorum:

  1. okurken fenalaştım. kaçırdığıma çok üzüldüğüm bir etkinlik oldu ne yazık ki...

    YanıtlaSil